Tavsiye Et Sık Kullanılanlara Ekle
KURUMSAL- CEYLAN TUĞLA
 
Ceylan Toprak San.Tic.Ltd.Şti ;
        
1979 yılında Ankara İmrahor Köyünde kurulmuştur.
 
 50.000 m2 alana kurulu ; toprak hazırlama, raylı sistem, suni kurutma özelliklerine sahip tesisimiz yılda yaklaşık 8.000 konutun tuğla ihtiyacını karşılamaktadır.Her yıl yapılan ek yatırımlarla hem ürün kalitesi, hem üretim kapasitesi yıldan yıla artırılmıştır.Böylece günlük ortalama 150.000  adet 8,5'luk tuğla (600 ton/gün) üretim kapasitesi ile 40 milyon civarında tuğla yapılmıştır.Bu da Ankara 'da bir yıl içerisinde yaklaşık 650 inşaatın tuğla ihtiyacınnın karrşılanması demektir.  
   
Ceylan Toprak San.Tic.Ltd.Şti olarak 30 yıldır tuğlacılık sektöründe kalite ve güvenin simgesi olarak hizmet vermektedir.
 
Ankara'da en büyük pazar payına sahip ve sektörün Ankara' daki öncüsü konumunda bulunan Ceylan Tuğla'nın; bulunduğu durumu muhafaza etmesi ve daha ileri götürmesi için çalışmalarına devam etmektedir.


Ürünlerimiz dış etkilere karşı dayanıklı , firesiz , ebatlarının düzgün olması ,gönyesinin düzgün olması ve zamanında teslimat nedeniyle duvar ustaları ve müteahhitlerimizce tercih edilmektedir.Üretim kalitesi ve dağıtımda standardizasyon ana hedeflerden biridir.
       
Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla üretimimiz; insanların güveni sayesinde devam edecektir.